12 квітня у світі відзначається Міжнародний день польоту людини в космос. Сьогодні ми з дітлахами згадали це видатне наукове досягнення. Педагоги поглибили знання дітей про планети та сузір’я. Разом з дітьми  зробили макет Сонячної Системи, ракети, пограли в цікаві космічні ігри, розглянули модель Землі з космосу, розвивали пізнавальний інтерес дітей до професії космонавт. А вихованці групи "Веселики" разом з вихователем В.І.Герасименко та музичним керівником С.Е. Арєф'євим взагалі здійснили політ у космос.
З моменту першого польоту в космос минуло лише 60 років – мізерний період порівняно з нескінченістю Всесвіту. Але людина за земні півстоліття зуміла вийти у відкритий космос, висадити свій десант на місяці, відправити в космічний простір десятки диво-апаратів, що виконують роль очей і вух людства на орбітах далеких планет. Не знайш ... Читати далі »

Переглядів: 107 | Додав: sad9 | Дата: 12.04.2021 | Коментарі (0)