Вихователі

Мозгова Зоя Олександрівна

Стаж -  34  роки

Проблема над якою працює: "Формування  творчої  особистості  через  спілкування  з  природою   на  засадах  педагогічної  спадщини, В.О.Сухомлинського"

Життєве кредо: «Праця, оптимізм, самовдосконалення - запорука життєвого успіху»

Педагогічне кредо: " Щоб в очах дитячих запалити промінчики, ти маєш  запалити в  собі  серце" В.О. Сухомлинський

Герасименко Валентина Іванівна

Стаж роботи: 17 років

Проблема над якою працює: "Використання геометричного матеріалу в роботі з дошкільниками"

Життєве кредо: «Саме сьогодні радій! Саме сьогодні чекай найкращого! Саме сьогодні будь вдячний! Саме сьогодні старанно працюй! Саме сьогодні будь добрим до інших!»

Педагогічне кредо: "Якщо твої наміри розраховані на рік – сій жито, якщо твої задуми розраховані на десятиліття – саджай дерева. Коли ж вони сягають віків –виховуй дітей.(народна мудрість)

Лавріненко Тетяна Вініамінівна

Стаж роботи: 30 років

Проблема над якою працює: «Формування соціально-морального розвитку дітей дошкільного віку та особистісний розвиток дитини на основі впровадження ІКТ технологій»

Життєве кредо: «Ввести дитину в світ людських стосунків»

Професійне кредо: ''Виховуй дитину так,  щоб у неї були цінності душі, які дістались їй дорогою ціною''

Карапута Антоніна Іванівна

Стаж роботи: 16 років

Проблема над якою працює: «Інтеграція екологічного,соціального та економічного виховання на засадах освіти для сталого розвитку »

Життєве кредо: «Люблю життя,люблю дітей і прагну до нових ідей!»

Професійне кредо:''До кожної дитини ключ знайти,у праці результат хороший мати,упевнено і творчо до мети іти,з любов'ю серце дітям віддавати !''

Коростель Надія Дмитрівна

Вихователь ІІ категорії

Стаж роботи: 17 років

Проблема над якою працює: "Використання дитячого фольклору як засобу мовленнєвого розвитку дітей раннього віку"

Життєве кредо: Твори добро, неси добро, до тебе вернеться воно!

Професійне кредо: Кожна дитина потребує індивідуального підходу, який не можливий без любові!

Шумейко Інна Миколаївна

Стаж роботи: 18 років

Проблема над якою працює: "Формування у дітей дошкільного віку відповідального ставлення до природного довкілля "

Професійне кредо: " До кожної дитини ключ знайти,  у праці результат хороший мати.
Упевнено і твердо до мети іти!
З любов'ю дітям серце віддавати!"

Життєве кредо: "Пам'ятай минуле, живи сьогоденням, дивись у майбутнє!"

Стрілко Наталія Сергіївна

Вихователь-спеціаліст

Стаж роботи: 1 рік

Проблема над якою працює: "Виховання вольової поведінки у дітей дошкільного віку в ігровій діяльності"

Професійне кредо: "Лише любов до дітей може зробити їх щасливими. "

Життєве кредо: "Підходити до справи потрібно з любов'ю і натхненням, або не братися за неї взагалі."

Плюта Ірина Михайлівна

Стаж роботи: 9 років

Проблема над якою працює: "Шляхи вдосконалення гармонійного розвитку дитини як умови успішного навчання у школі у світлі програми "Українське дошкілля"

Професійне кредо: "Діти - це наша щаслива старість "