Ми раді  вітати  Вас
на   сторінці дошкільного навчального закладу (ясла- садочок) №9 "Лілея" загального розвитку дітей

Наш девіз

В тисячоліття серця і душі

На крилах творчості ти поспішай

І відкривай зіркові океани,

Джерела мудрості пізнай.

Так вірить хочеться, що виживе довкілля

В  новому віці бідам всім на зло,

Життя малят як ця «Лілея» ніжна

В новім тисячолітті  щоб цвіло.

А  якщо хочеться, проблеми всі забудем

І будем жить за покликом душі,

І лише чудо ми творити будем,

Дітей любить  без краю, без межі.

Повна   поштова   адреса  ДНЗ

16600 Чернігівська область, м.Ніжин  вул..Шевченка, 102

тел. (04631) 3-15-75

sad9nizhin@ukr.net

Дошкільний навчальний заклад /ясла-садок/ № 9 «Лілея» загального розвитку дітей є одним із закладів управління освіти Ніжинської міської ради. Має свою 50-ти річну історію і здобутки.

Заснований 23 травня 1963 року Дошкільний навчальний заклад /ясла-садок/ № 9 носив назву «Червона шапочка».

Проектна потужність закладу розрахована на 7 груп, в. яких виховується 226 дітей: 2 групи раннього віку,  в яких виховується 44 дитини ,4- дошкільного віку та 1 група сімейного типу, в якій виховуються діти із однієї родини..

З 2000 року ДНЗ № 9 працює за пріоритетним напрямком – екологічне виховання дошкільників та має назву «Лілея».

За останні роки контингент дітей, які відвідують дошкільний заклад стабілізувався і має тенденцію до підвищення.

У нашому закладі працює 40 працівників:

З них:

19 педагогічних працівників – 18 мають вищу педагогічну освіту;

звання вихователь-методист – 1педагог;

старший вихователь – 1 педагог.

I категорію – 6 педагогів;

II категорія – 1 педагогів;

3 -  звання «Відмінник освіти України»

Головні пріоритетні напрямки роботи:

- креативний розвиток дитини засобами природи на  засадах  інтеграції освітньо  - виховного процесу з  використанням  інноваційних  технологій «Довкілля, філософські бесіди»;

Основні завдання:

Розвиток творчої особистості дитини у світлі  Базової програми розвитку  дитини  «Я у світі» через  феномен «Краса-подив-творчість»

Концепція ДНЗ:

Дитячий навчальний  заклад осередок, який  ставить за  мету:

- докорінну  заміну психологічних особливостей людини  щодо  її  стосунків  з природою;

-   формування у дошкільників розуміння того, що без  екологічно безпечного  довкілля не  можуть бути здоровими  діти, тому  вони мусять навчитися доцільної поведінки  у  природному  довкіллі;

- виховання гуманного ставлення  людини  до природного  довкілля, дотримання  заповіту  любові  до природного  оточення, яке таке  ж  священне, як  і  життя   людини;

- формування  екологічно   доцільної поведінки, гармонії  з природою,  здорового способу  життя;

- формування  уміння  милуватися та  захоплюватись красою природи.

Методи   та  напрямки  роботи:

Активізація роботи щодо  оновлення  форм   і  змісту  роботи за  пріоритетним напрямком  діяльності дитячого навчального закладу – екологічного виховання  дошкільників.

Удосконалення роботи педагогічного колективу щодо збереження  та  зміцнення  фізичного,  психологічного та  соціального  здоров’я, екологічної вихованості  дітей на  засадах інтеграції освітньо – виховного  процесу  через  ефективне  використання технології «Довкілля», «Філософські бесіди».

Підвищення  якості художньо – естетичного та креативного  розвитку дитини  через вивчення  культури і   природи рідного краю, реалізацію  феномену «Краса – подив – творчість» як рушійної  сили  розвитку дитини.

Назва гуртка

Напрям