АДМІНІСТРАЦІЯ

Олена Іванівна  Борисенко

Освіта: вища

Кваліфікаційна категорія: магістр

На посаді директора з 2017 року.

Проблема: Полікультурна освіта в ДНЗ

Життєве кредо:  "Все можливо, на неможливе просто потрібно більше часу!"

Пeдагогічнe крeдо: "Найбільша радість - цe радість здоланих труднощів і досягнутоі мeти."

Керувати закладом дошкільної освіти сьогодні означає цілеспрямовано впливати на педагогічний процес для досягнення позитивних результатів, створювати творчу атмосферу, сприятливий соціально–психологічний клімат, сміливо брати на себе відповідальність, діяти оперативно та принципово. Саме такою і є Олена Іванівна. В своїй роботі дотримується демократичного стилю управління. Постійно дбає про зміцнення матеріальної бази. У закладі створила згуртований, працьовитий, сильний колектив, який бере активну участь не лише в житті закладу дошкільної освіти, а й міста. Весь свій досвід, душевні сили віддає дитячому садку.

Вихователь - методист

Оксана Григорівна Федько

Освіта: вища

Педагогічний стаж: 14 років

Кваліфікаційна категорія: "спеціаліст І категорії".

На посаді вихователя-методиста з 2019 року.

Проблема: "Особливості використання гри як методу екологічного виховання дошкільників"

Життеве кредо: «Все в твоїх руках!»

Педагогічне кредо: «Якими фарбами розмалюєш своє життя, таким воно і буде!»

Центром усієї освітньої діяльності в закладі дошкільної освіти є методичний кабінет. Йому належить провідна роль в наданні дієвої допомоги вихователям в організації спільної діяльності з дітьми, в роботі з батьками, у підвищенні педагогічної майстерності та організації самоосвіти. Знає та застосовує новітні сучасні технології,  дбає про створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожного педагога, кожної  дитини. Переконана, що процес навчання педагогів повинен бути не тільки науково обґрунтованим і системним, але ще й активним, цікавим і творчим, що, в свою чергу, сприяє підвищенню професійної компетентності вихователів.

Освіта:

Педагогічний стаж:

Кваліфікаційна категорія: "

На посаді

Проблема:  "

Життєве кредо:

Педагогічне кредо:

Старша медична сестра

Діана Вікторівна Ковтун

Освіта: медична

На посаді старшої сестри медичної з 2021

У своїй роботі керується:

Законодавством України.

Теоретичними основами гігієни та організації охорони здоров'я.

Організацією соціальної і медичної реабілітації хворих.

Теоретичними та організаційними основами санітарно-епідеміологічної служби.

Організацією санітарної освіти, гігієнічного виховання дітей, працівників, і пропаганди здорового способу життя.

Правилами і нормами охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Старша медична сестра:

• Забезпечує раціональну організацію праці педагогів та обслуговуючого персоналу.
  • Контролює: роботу педагогів та обслуговуючого персоналу.
  • Надає першу медичну допомогу хворим.
  • Контролює організацію харчування в ЗДО.
  • Проводить медико – педагогічний контроль в ЗДО.

Завідувачка господарством

Освіта:

На посаді завгоспа

Життєве кредо:

У своїй діяльності керується:

• Законодавством України.
  • Правилами і нормами охорони праці, техніки безпеки і протипожежного захисту.
  • Статутом і локальними правовими актами ЗДО (в тому числі правилами внутрішнього трудового розпорядку, наказами та розпорядженнями завідувача ЗДО, цією інструкцією).
  • Дотримується Конвенції про права дитини.

Завгосп дошкільного закладу:

-   керує господарською діяльністю ЗДО;

- забезпечує використання та збереження матеріальних цінностей, майна, меблів, інвентарю в порядку, встановленому законодавством;

- веде інвентарний облік майна, своєчасно складає звітність;

- організує роботу та контроль за роботою обслуговуючого персоналу, проводе інструктаж з питань охорони праці, протипожежної безпеки, цивільної оборони;

- здійснює поточний контроль за технічним та санітарно-гігієнічним станом приміщень та інших споруд, території відповідно до вимог, норм і правил безпеки життєдіяльності;

- контролює витрати електроенергії, води, тепла, миючих засобів;

- організує ремонт приміщень, дитячих ігрових споруд, майданчиків, меблів, інвентарю тощо;

- відповідає за протипожежну безпеку, стежить за справністю засобів пожежегасіння;

- виконує роботу з благоустрою, озеленення і контролює прибирання території ЗДО;

- організує проведення замірів опору ізоляції електроустановок та електропроводки, заземлення пристроїв в приміщенні ЗДО;

- складає договори на ремонт обладнання системи опалення, освітлення, водопостачання, слідкує за їх виконанням;

- забезпечує дотримання вимог охорони праці, бере участь у розробці інструкцій з охорони праці та інструктажів з даного питання.