Статут

Стратегія

Ліцензія

Територія обслуговування , закріплена за закладом освіти його засновником: вул. Шевченка, Незалежності, Обїжджа, Гончарна, Ніжатинська, Ватутіна, Сако і Ванцетті, Озерна, Свободи, Г. Сковороди, провул. Тимошенка та Серпневий.

Проектна потужність та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

Заклад розрахований на 94 місця. На даний час у закладі перебуває 109 дітей.

Мова освітнього процесу - українська.

Освітній процес у закладі дошкільної  освіти здійснюється державною  мовою. Усі працівники володіють українською  мовою та приділяють належну увагу формуванню культурно-мовленнєвих навичок у дошкільників. Ділова документація, куточки, стенди, написи здійснюються державною мовою.

Вакантні посади відсутні

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Спеціальні умови для дітей із особливими освітніми потребами в закладі: доступ наявний, маємо зйомний пандус та дзвінок виклику

Додаткових освітніх послуг заклад не надає