Ми раді  вітати  Вас
на   сторінці закладу дошкільної освіти /ясла- садочок/ №9 "Лілея" загального розвитку дітей

Наш девіз

В тисячоліття серця і душі

На крилах творчості ти поспішай

І відкривай зіркові океани,

Джерела мудрості пізнай.

Так вірить хочеться, що виживе довкілля

В  новому віці бідам всім на зло,

Життя малят як ця «Лілея» ніжна

В новім тисячолітті  щоб цвіло.

А  якщо хочеться, проблеми всі забудем

І будем жить за покликом душі,

І лише чудо ми творити будем,

Дітей любить  без краю, без межі.

Заклад дошкільної освіти /ясла-садок/ № 9 «Лілея» загального розвитку дітей є одним із закладів управління освіти Ніжинської міської ради. Має свою 50-ти річну історію і здобутки.

Заснований 23 травня 1963 року Дошкільний навчальний заклад /ясла-садок/ № 9 носив назву «Червона шапочка».

Проектна потужність закладу розрахована на 7 груп, в. яких виховується 226 дітей: 2 групи раннього віку,  в яких виховується 44 дитини ,4- дошкільного віку та 1 група сімейного типу, в якій виховуються діти із однієї родини..

З 2000 року ДНЗ № 9 працює за пріоритетним напрямком – екологічне виховання дошкільників та має назву «Лілея».

За останні роки контингент дітей, які відвідують дошкільний заклад стабілізувався і має тенденцію до підвищення.

Статут

Стратегія розвитку