Правила для батьків:

1. Постійно дбати про фізичне здоров'я, психічний стан дітей, створювати належні умови для розвитку їх природних здібностей.

2. Виховувати почуття доброти, милосердя, шановливе ставлення до вітчизни, державної і рідної мов, культури, сім'ї, повагу до національних, історичних, культурних цінностей інших народів.

3. Особливим прикладом виховувати у дітей поважне ставлення до дорослих до працівнків закладу дошкільної освіти.

4. При зарахуванні дитини до закладу батьки повинні прийти на спвівбесіду до директора про співробіництво з ЗДО.

5. Своєчасно вносити плату за харчування дитини (протягом 7 днів з моменту отримання платіжної квитанції).

6. Дотримуватися режиму роботи закладу.

7. Приводити дітей не пізніше 8:00.

8. Віддавати дитину особисто педагогу.

9. Своєчасно повідомляти педагогів про можливість відсутності або хвороби дитини.

10.Не допускати безпречинних пропусків закладу дитини.

11.Забороняється забирати дітей неповнолітнім.

12.Стежити, щоб діти не приносили травмонебезпечні предмети.

13.Дотримуватися культурно-гігієнічних вимог до зовнішнього вигляду дітей.

14. Не одягати дітям коштовні прикраси (обручки, хрестики, сережки).

15. Дотримуватись вимог протиепідемічних заходів під час карантину.

Пам'ятка щодо правил відвідування закладу вихованцями:

(Згідно Закону України "Про дошкільну освіту", Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", Статуту ЗДО)

1. Дитина повинна відвідувати дитячий садок щоденно, для отримання якісної підготовки до подальшого навчання в школі.

2. Поважними причинами не відвідування дітьми закладу є:

хвороба;

відпустка батьків;

оздоровлення у літку.

3. Якщо дитина захворіла, батьки забов'язані попередити вихователя або адміністрацію закладу телефонним дзвінком за номером:

3-15-75 - директор

4. Відпустка батьків оформляється наступними документами:

заява батьків на ім'я директора;

довідка з місця роботи батьків про термін відпустки.

5. Оздоровлення дітей в літній період може тривати з 1 червня по 31 серпня (або за бажанням батьків). Оформлюється заявою на ім'я директора.

6. Відсутність дитини в закладі без поважних причин більш ніж три дні підтверджується довідкою від лікаря.

7. На всіх медичних довідках окрім печатки лікаря, повинно бути печатка поліклініки, обов'язково вказаний термін хвороби (з і по), діагноз.

8. Дитину після хвороби в дитячий садок повинен прийняти тільки вихователь вашої групи з пред'явленням довідки про хворобу від сімейного лікаря.

9. Якщо дитина була відсутня в закладі більше одного місяця, то вона приймається медичним персоналом.

Кодекс дошкільника