Дякуємо, що завітали на сторінку
Закладу дошкільної освіти /ясел- садка/ №9 "Лілея" загального розвитку дітей
Ніжинської міської ради Чернігівської області

16600 Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Шевченка 102, тел. (04631) 3-15-75

e-mail: sad9nizhin@ukr.net

Посилання для переходу на сайт: https://dnz9lileya.at.ua

та на сторінку Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100021893111650

Наш девіз

В тисячоліття серця і душі

На крилах творчості ти поспішай

І відкривай зіркові океани,

Джерела мудрості пізнай.

Так вірить хочеться, що виживе довкілля

В  новому віці бідам всім на зло,

Життя малят як ця «Лілея» ніжна

В новім тисячолітті  щоб цвіло.

А  якщо хочеться, проблеми всі забудем

І будем жить за покликом душі,

І лише чудо ми творити будем,

Дітей любить  без краю, без межі.

Уже багато щасливих років наш затишний дошкільний навчальний заклад № 9 «Лілея» гостинно зустрічає малят і  батьків. Ми впевнені, що дуже важливим для успішного майбутнього є щасливе, яскраве дошкільне дитинство, де маленька людина росте з вірою у власні сили, відкриваючи себе.
    Саме такі умови створив колектив працівників нашого закладу. Завданням педагогічного колективу, який очолює Олена Іванівна Борисенко є створення умов для розвитку компетентної особистості, поліпшення якості освітнього процесу, підвищення фахової майстерності кожного працівника, удосконалення взаємодії та відкритості з батьками.
Колектив нашого дошкільного закладу активно працює над науково-методичною проблемою, яка розкриває основний напрямок організації діяльності закладу – розвиток критичного мислeння чeрeз мeдіаграмотність та екологічнe виховання. На нашу думку, головною умовою реалізації завдань екологічного виховання є створення еколого-розвивального предметного середовища, яке сприяє формуванню в дошкільнят екологічної вихованості, яка передбачає набуття уявлень про самоцінність та неповторність компонентів природи, прояв гуманних почуттів до живих істот, оволодіння початковими вміннями відчувати красу та милуватися нею, виважено поводитися в довкіллі, знати правила безпечної поведінки в природі.
Поступово ми впроваджуємо медіаосвіту в освітній процес ЗДО, щоб виростити з маленької дитини медіаосвічену, комунікабельну, творчу особистість.
   Наші педагоги володіють високою педагогічною майстерністю, творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних дій, дійсно закохані в свою справу. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал, різноманітні задатки та здібності.
  Дошкільний навчальний заклад № 9 «Лілея» пропонує малятам комфортні вікові групи, у яких створені належні умови для всебічного повноцінного розвитку та комфортного перебування дітей. Вони – відповідають естетичним та педагогічним вимогам. Крім цього, в садочку є сучасна музична зала, обладнаний всім необхідним, медичний кабінет, сучасний кабінет для занять з психологом, облаштовані ігрові майданчики, дослідницькі садово-городні ділянки, квітники.
   У садочку працює гурток англійської мови, адже дошкільний вік є оптимальним для засвоєння мов. Заняття проходять в цікавій ігровій формі з використанням сучасних методик, з метою оволодіння базовим словниковим запасом та опанування навичками розмовної мови.
   Один із основних принципів нашої роботи – це відкритість. Ми завжди готові поділитись досвідом своєї роботи з колегами, з батьками. Усе, що ми робимо в нашому дитячому садку – ми робимо заради дітей, заради того, щоб вони росли і розвивалися, бо переконані, що дитячий садок – це той світ, у якому дитина живе у найважливіший період іі розвитку, і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни.