Всесвітній день авіації та космонавтики

12 квітня у світі відзначається Міжнародний день польоту людини в космос. Сьогодні ми з дітлахами згадали це видатне наукове досягнення. Педагоги поглибили знання дітей про планети та сузір’я. Разом з дітьми  зробили макет Сонячної Системи, ракети, пограли в цікаві космічні ігри, розглянули модель Землі з космосу, розвивали пізнавальний інтерес дітей до професії космонавт. А вихованці групи "Веселики" разом з вихователем В.І.Герасименко та музичним керівником С.Е. Арєф'євим взагалі здійснили політ у космос.
З моменту першого польоту в космос минуло лише 60 років – мізерний період порівняно з нескінченістю Всесвіту. Але людина за земні півстоліття зуміла вийти у відкритий космос, висадити свій десант на місяці, відправити в космічний простір десятки диво-апаратів, що виконують роль очей і вух людства на орбітах далеких планет. Не знайшли люди лише одного – планети здатної замінити для проживання Землю. Тому ми зобов’язані дбайливо ставитися до свого єдиного дому матері-Землі.
Блакитні простори, зелені ліси
—Ніде не знайдеш ти такої краси.
У космосі є ще багато планет,
Немає лишень життя там прикмет.
Ти наша домівка, планета Земля,
Ти гарна і зблизька, красива здаля.
Дивуються інші планети всі щиро:
«Яка ж ти, сестричко, блакитно-вродлива!

ВІДЕОЗВІТ:https://www.facebook.com/100021893111650/videos/934435740629521/?notif_id=1618250202666176&notif_t=video_processed&ref=notif

Переглядів: 108 | Додав: sad9 | Рейтинг: 0.0/0