Cьогодні в нашому садочку свято всіх ласунів - "Свято шоколаду" . Наші креативні вихователі провели з дошкільнятами цікаві бесіди про історію виникнення цього свята; як виготовляються шоколадні цукерки і карамельки; про існування шоколадного дерева, на якому ростуть какао боби; про користь та шкоду від солодкого.
До наших лілейченят завітали в гості безліч героїв: і шоколадка Ласунка, з якою дітки танцювали, грали в цікаві ігри та конкурси, під час проведення яких, враховувалася відповідна дистанція. Дітвора із задоволенням носила на голові плитку шоколаду, щоб та не впала; відгадували на смак цукерку; сортували цукерки на шоколадні, мармеладні і карамельки. А шоколадний ведмедик, ... Читати далі »

Переглядів: 161 | Додав: sad9 | Дата: 16.07.2020 | Коментарі (0)