03. – 04. жовтня у ДНЗ № 9 «ЛІЛЕЯ» було проведене свято Музики для дошкільників. Музичні керівники Йотка Ярослав Миколайович та Оліфіренко Каріна Анатоліївна створили позитивну атмосферу для дітей. У гості завітала Какофонька, яка намагалася заплутати дітей, заважала співати, слухати музику, але діти настільки вразили її своїми талантами, що Какафоньці нічого не залишалося, як навчитися так само гарно співати і танцювати. Магістр танцювальних наук показав малечі кілька танцювальних па. Дошкільники отримали листа від Королеви музики, яка заблукала і просила допомоги, щоб потрапити на свято, бо на шляху було багато перешкод. Діти із задоволенням розповідали вірші про музику, відгадували загадки про музичні інструменти, співали пісні такі як: &laq ... Читати далі »

Переглядів: 487 | Додав: sad9 | Дата: 04.10.2017 | Коментарі (0)