День музики в ДНЗ

03. – 04. жовтня у ДНЗ № 9 «ЛІЛЕЯ» було проведене свято Музики для дошкільників. Музичні керівники Йотка Ярослав Миколайович та Оліфіренко Каріна Анатоліївна створили позитивну атмосферу для дітей. У гості завітала Какофонька, яка намагалася заплутати дітей, заважала співати, слухати музику, але діти настільки вразили її своїми талантами, що Какафоньці нічого не залишалося, як навчитися так само гарно співати і танцювати. Магістр танцювальних наук показав малечі кілька танцювальних па. Дошкільники отримали листа від Королеви музики, яка заблукала і просила допомоги, щоб потрапити на свято, бо на шляху було багато перешкод. Діти із задоволенням розповідали вірші про музику, відгадували загадки про музичні інструменти, співали пісні такі як: «Дружба», «Відлетіли журавлі», «Рідна Україна», у виконанні дітей сімейної групи № 1, таночок «Дощик» у виконанні дітей середньої групи, східний танок у виконанні вихованки середньої групи Тарасенко Аріни. І, нарешті, під чарівні звуки з’явилася Королева музики на яку діти чекали і водили хоровод «Грибочки» молодша група, грали в ігри усі діти: «Сонечко і дощик», «Прогулянка із музичними інструментами», «Веселі нотки». А на завершення Королева музики побажала всім присутнім: Здоров'я виноградного, Настрою шоколадного,  Радості полуничної, Посмішки суничної.

Переглядів: 487 | Додав: sad9 | Рейтинг: 0.0/0