Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух

Сьогодні ми все частіше звертаємося до наших витоків: рідної мови, історії нашої країни, народної гри, прислів’їв та приказок. Ще одним кроком назустріч цьому відродженню є лицарський турнір «Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух», який влаштували для своїх вихованців музичний керівник Оліфіренко К.А. та вихователі старшої групи Чорненко Ю.С., Плюта І.М., сімейної групи № 2 Колесник А.С. Адже козак – лицар честі й мужній захисник незалежної країни (у виконанні фізінструктора Копиловської Л.А.).

Славетні козацькі часи і сьогодні цікавлять нас. Хлопцям хочеться бути такими ж кмітливими, сміливими та завзятими, як колись козаки. Тай дівчата теж полюбляють хлопців – лицарів, хоробрих, сильних, винахідливих.

Визначити найкращий козацький загін допомогли дошкільнятам козацькі естафети, в яких брали участь діти двох груп: сімейної № 2 «Перлинки» та старшої «Чомусики».

Діти змагалися в різних спортивних естафетах, конкурсах, співали українські народні та пісні, виконували запальні та веселі таночки, декламували вірші про Україну, козаків, козацький дух та завзяття.

За підсумками усіх конкурсів та естафет, які оцінювало журі – поважна старшина Борисенко О.І. (завідуюча ДНЗ), Пархоменко А.В. (практичний психолог) та Йотка Я.М. (музичний керівник), перемогла сила, завзятість, кмітливість, винахідливість, наполегливість та дружба обох команд.

Переглядів: 448 | Додав: sad9 | Рейтинг: 0.0/0