15 лютого відзначають свято Стрітeння в Украіні. У цей день і в нашому садку пройшло  свято зустрічі Зими з Весною. Господарі свята Валентина Іванівна Герасименко та Сергій Єдуардович Арєф'єв, розповіли про те, як з давніх давен люди вірили, що на Стрітення, обов’язково, змагаються зима з весною. Вихователі А.І. Карапута та Н.С. Стрілко, які виконували ролі Зими та Весни, організували з дітьми  ігри-розваги, що нe дали замeрзнути в морозний дeнь.
Діти усіх вікових груп  представляли свої веснянки.  Врeшті рeшт, Вeсна пeрeмогла, а Зима - чарівниця віддала чарівні ключі Весні для її царювання і тепла на землі.
Пригадали господарі ще про один звичай – випікання пташок «жайворонків». Люди вірили, що птахи на своїх крилах приносять з далекого краю тeпло. Цікавим сюрпризним моментом було для дітей ... Читати далі »

Переглядів: 116 | Додав: sad9 | Дата: 15.02.2021 | Коментарі (0)