Твори добро, щоб кращим став цей світ

А ми  живі, нам треба поспішати

Зробити щось, лишити по собі…

Л Костенко

3 грудня українське суспільство разом із світовим співтовариством відзначає Міжнародний день людей із обмеженими можливостями.

Із вітальним словом до родинного кола реабілітаційного центру звернулась директор ДНЗ № 9 О.І. Борисенко, яка акцентувала увагу на потребі в підтримці, повазі, людяності та милосерді, так як ці діти, як і всі мають право на любов, піклування та толерантне ставлення оточуючих. А також подякувала працівникам реабілітаційного центру, зокрема, Кісельовій Т.С., за їх сумлінну працю та професіоналізм.

«Добринки – щебетунчики», «добринки – перлинки» та «добринки – чомусики» - вихованці старшої, сімейних груп №1, 2 ДНЗ №9, прийняли участь в акції «Милосердя», відвідали дітей-інвалідів із реабілітаційного центру.

Дошкільнята разом із музкерівниками Йоткою Я.М. та Оліфіренко К.А. демонстрували свої таланти, даруючи усім гарний настрій та подарунки виготовлені власними руками.

Починайте з найменшого – і добра у світі побільшає, бо людина в цьому світі лиш добро повинна творити.

Переглядів: 423 | Додав: sad9 | Рейтинг: 0.0/0