Новорічний Карнавал

Новий рік та Різдво – це казкові свята для дітей та дорослих, які із великим нетерпінням чекають усі. 27 грудня вихователі сімейної групи № 1 Шумейко І.М., Прокопчук В.В. та середньої групи Лавріненко Т.В., Лаврінець О.Ф. влаштували карнавал для своїх вихованців. Діти були в захваті від незвичайних пригод у зимовому лісі, з задоволенням читали вірші, співали пісні, водили хороводи. Кожен відчув себе в ролі казкового героя та отримав подаруночки від Діда Мороза. Позитивні емоції отримали не тільки діти, а й їх батьки та гості. Щиро дякуємо міському голові А.В. Ліннику за теплі, щирі слова, підтримку і допомогу в розбудові нашого садка та новорічних подарунків, а також начальнику Управління освіти за час та увагу, приділену нашим вихованцям та їх батькам.

Переглядів: 435 | Додав: sad9 | Рейтинг: 0.0/0