Екскурсія до музею "Поштова станція"

14 листопада - день звязку і з цієї нагоди діти старших та сімейних груп разом із вихователями Чорненко Ю.С., Плютою І.М., Шумейко І.М., Колесник А.С. та практичним психологом Пархоменко А.В. відвідали музей "Поштова станція", де мали змогу зануритися в історичне минуле нашого рідного міста. Дошкільнята із захопленням слухали розповідь екскурсовода, із цікавістю розгядали музейні експонати: колекції оригінальної документації, письмового приладдя, речей дорожнього побуту, поштові марки та листівки. Особливе враження на дітей справив інтерєр кімнати, де знаходився старовинний посуд, меблі і робочий інвентар. Із розповіді екскурсовода малята дізналися, що на Ніжинській поштовій станції зупинялися багато відомих діячів культури, серед яких: Т.Шевченко, М. Гоголь, О. Пушкін, Л.Ломоносов, Л. Глібов та інші. Із повагою дякуємо за комфортне та безпечне перевезення дошкільнят Олександру Віталійовичу Шалаю, який завжди іде назустріч дітям.

Переглядів: 433 | Додав: sad9 | Рейтинг: 0.0/0