Екологічна акція «Годівничка для синички»

У мене за вікном

Їдальня-годівничка,

До неї прилітає

Малесенька синичка…

І весело щебече до мене:

«Добрий ранок!»

«Смачного, люба пташко!

Для тебе цей сніданок!

Для тебе свіже сало

І сонячне насіння!

Горішків тут чимало –

Даруночків осінніх!»

Стрибає люба пташка

Зове своїх сестричок.

Дивись – на годівничці

Багато вже синичок!

Наталія Ярема

Вихованці ДНЗ № 9 «Лілея» добре знають, що зима – важка пора для птахів. У зимовий час птахи гинуть не стільки від холоду, а від того, що їм не вистачає їжі. Саме в такі скрутні часи маленьким пернатим приходять на допомогу люди.

Доброю традицією в нашому дошкільному навчальному закладі стало проведення екологічної акції «Годівничка для синички». На заняттях вихователі провели бесіду, під час якої діти дізналися багато чого цікавого про зимуючих птахів, визначали птахів за описом, відгадували про них загадки. А прогулянка сьогодні розпочалася надзвичайно зворушливим дійством: діти разом із вихователями розвішали годівнички, які вони вдома виготовили разом із батьками, потім насипали в них заготовлений завчасно корм.

Дітвора була задоволена! Тільки і лунали дитячі голосочки: «Прилітайте, пернаті друзі, до нашого дитячого садочка! У нас затишно та ситно!»

Переглядів: 493 | Додав: sad9 | Рейтинг: 0.0/0