День Синички

В ДНЗ№9 « Лілея»  педагоги,батьки ,діти  відзначають « Синиччин  тиждень»  Вихованці  дитсадка  подбали  про  братів  наших   маньших -  пташок,  бо  знають, як  не  солодко їм  приходиться  взимку,  саме  тому  вони  приготували  насіння,  солоне  сало -  улюблену  їжу  синичок.  Діти  разом  з  батьками  та  педагогами  власноруч  виготовили  годівнички.

Екологічну  акцію « Живи  синичко»  підтримали  і  учні 3 класу  ЗОШ№2 ( учитель  Новак А.М.).Всі  разом  прийшли  до  парку   Ветеранів,  де  розвісили  годівнички  з  кормом  для  пташок.

Цікавими  були   виступи  агітбригад  садочка  та  школи, а  ще  діти  знають  багато  народних  прикмет, прислів'їв, загадок,  віршів  та  оповідань   про  птахів.  Всі  учасники  акції підготували  книжечки  «  Що  я  знаю  про  синичок», « Де  зимують  синички», « Цікавинки  про  пташок».

І  школярі  і  вихованці « Лілеї» разом  гралися,  водили  хороводи.

Всі  учасники  акції  звернулися  до  ніжинців:

« Шановні  ніжинці!»

Звертаємося  до  вас  з  проханням  приєднатися  до

акції «Живи  синичко!», не  залишайте  пташок  голодними  взимку,  вивісіть  годівнички  та  дбайте  про  маленьких  синичок  взимку.

Вихованці  закладу  роздали  буклети,  листівки  зі  зверненням  до  перехожих,  до  всіх  мешканців  Ніжина  вболівати   за  природу  України,  не забувати  народні  традиції  та  звичаї:

Я ладнаю годівничку

Для горобчика й синички,