Батьківські збори на тему: "Готовність до школи № 1" (казкотерапія)

Мабуть, немає людини, яка б не любила казки. Сьогодні майбутні першокласники, випускники ДНЗ № 9 «Лілея» потрапили у «Лісову казку».

Батьківські збори в сімейних групах «Щебетунчики» (вихователі: Мозгова З.О., Шумейко І.М.) і «Перлинки» (вихователі: Колесник А.С, Бойко Ю.І.) розпочала практичний психолог закладу Пархоменко Анастасія Вікторівна. Вона продемонструвала батькам один із цікавих методів у своїй роботі з дітьми – казкотерапію.

Діти на деякий час змогли не тільки перетворитися на казкових героїв, які прийшли до лісової школи, а й повернути своїх батьків у світ дитинства, у світ казок.

Батькам показали, що завдяки цьому методу у вихованні дитини можна досягти бажаного успіху м’яким, недирективним методом, досягаючи зазначеної мети.

На згадку діти отримали подарунки, які їм знадобляться у школі.

Переглядів: 390 | Додав: sad9 | Рейтинг: 0.0/0