1 червня - День захисту дітей

Сьогодні – День дитинства – гарне свято!

І ясне сонечко з гори нам шле привіт.

Пісень, і радості, і щастя так багато…

Цей добрий день святкує цілий світ!

1 червня традиційно відзначається Міжнародний день захисту дітей – світле і надзвичайно гуманне свято, яке нагадує всьому суспільству про необхідність дотримання та поваги прав дитини. Із цієї нагоди сьогодні в дошкільному навчальному закладі № 9 «Лілея» відбулося свято для маленьких вихованців. Дресс код для всіх присутніх – жовтий колір – колір літа, тепла, сонця!

Вихователі Герасименко В.І., Лавріненко Т.В. разом із практичним психологом Пархоменко А.В. подарували малечі зустріч із казковими героями. Дітвора проявила свою еродованість у відгадуванні загадок та переглянула лялькову виставу «Коза-дереза».

Музкерівник Я.М. Йотка та інструктор з фізвиховання Л.А. Копиловська подарували дітям багато радості, усмішок, гарного настрою та позитивних емоцій. Дошкільнята веселились, співали, танцювали, грали в цікаві рухливі ігри!

Бажаємо нашим маленьким вихованцям щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та дорослих, сяючих посмішок! Нехай здійсняться всі їхні мрії і задуми!

Переглядів: 489 | Додав: sad9 | Рейтинг: 0.0/0