Адміністрація

 

Директор

 Борисенко Олена Іванівна

Стаж роботи:

Освіта: вища

Закінчила: 

Професія: 

Тема над якою працює: Полікультурна освіта в ДНЗ

Інформація про використання досвіду:

Провідна педагогічна ідея досвіду: завідувачка ставить завдання - 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист

Мозгова Зоя Олександрівна

Спеціаліст  , за результатами атестації присвоєно звання  «старший вихователь», педагогічний стаж –  25 років, вища освіта. Закінчила Харківський державний інститут. Зоя Олександрівна  – прихильник  інноваційних підходів до освітньо-виховного процесу. Творче кредо методиста: « Ні дня без творчості! »Вихователь-методист займається методичною роботою та організує весь освітньо-виховний процес в дитячому садку. Якщо коротко, то методист аналізує, планує, організовує, координує, контролює діяльність педагогічного колективу. Разом із завідувачем він керує колективом дитячого садка, беручи участь у добиранні кадрів, у розробленні та впровадженні програм розвитку і педагогічних планів. Вихователь-методист проводить ґрунтовну методичну роботу у педагогічному колективі: відкриті заняття для вихователів, семінари, індивідуальні та групові консультації. Крім того, він бере участь у роботі з батьками: готує інформації, випускає методичні рекомендації що присвячені сімейному вихованню та ін. Робоче місце методиста, як відомо, методичний кабінет. Там кожен педагог може отримати практичну допомогу в організації роботи з дітьми, а батьки можуть проконсультуватися з приводу розвитку дитини, отримати відповіді на питання про педагогічний процес в дошкільному закладі. Ще одне завдання методиста, мабуть, найважливіше, - розуміти і правильно оцінювати сили і можливості кожного педагога, знати, що важливо для нього в житті, до чого він прагне, щоб задовольнити потребу кожного педагога в повазі, визнанні та самореалізації.

 

 

 

 

 

 

 

Практичний психолог

Пархоменко Анастасія Вікторівна

Спеціаліст, із відзнакою закінчила Ніжинський державний університет імені М.Гоголя факультет «Психології та соціальної роботи», у 2015 році закінчила магістратуру за спеціальністю "Дошкільна освіта". Можна сказати, що до психологів всі вже звикли. Ці фахівці допомагають вирішувати  особистісні проблеми, проводить психологічне тестування, тренінги, дають рекомендації щодо ефективного спілкування і вирішення конфліктів, складають психологічні портрети і характеристики та багато чого іншого. Але все це стосується, в першу чергу, дорослих людей. А чим же займається дитячий психолог? У яких ситуаціях батькам може бути корисна, а в яких просто необхідна консультація цього фахівця? Якщо є якась тривога за свого малюка, візит до психолога допоможе розібратися з ситуацією і з емоційним станом дитини об'єктивно. Виявити причини виникаючих труднощів, якщо вони є. Врешті-решт, адже не вважається чимось негожим відвідувати стоматолога для перевірки і необхідної профілактики. Чомусь про психологів ж іноді зберігається така думка, що візитом до цього фахівці підтверджують свою «ненормальність». Це, звичайно ж, не так: психолог, взагалі, за визначенням, працює тільки з психічно здоровими людьми. Інший випадок виникнення необхідності звернутися до дитячого психолога часто співпадає. Капризи, агресія, впертість дитини - і почуття безпорадності у батьків. Цілком природна реакція - звернутися до фахівця. І це справді може допомогти. Психолог допоможе розібратися в суті виниклих труднощів, підкаже виховні прийоми, а при необхідності позайматися з дитиною, щоб допомогти йому подолати непростий період.

 

Старша медична сестра

 

 

 

 

Завгосп

Лаврінець Надія Олексіївна

Працює на посаді завгоспа від дня відкриття дошкільного навчального закладу. Відповідальна, турботлива, мудра, має «золоті руки», справжня   господиня з величезним досвідом роботи. Саме вона створює домашній затишок та комфорт для вихованців дошкільної установи.  Надія Олексіївна тісно співпрацює з колективом батьків, педагогів, дбає про благоустрій території та закладу, поліпшенню побутових умов дошкільної установи.