Освітня галузь нашої країни нині перебуває в стані реформування – здійснюється поетапне впровадження Нової Української Школи (НУШ). Нове законодавство, нові стандарти, нові вимоги. І мова навіть не про те, який тип закладу: початкова школа, гімназія чи ліцей, обере собі школа. Мова про повне оновлення середньої освіти. І один з його ключових компонентів – сучасне освітнє середовище: приміщення, оснащення, технології.< ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 167 | Додав: sad9 | Дата: 12.01.2022 | Коментарі (0)

Різдво вже от-от на порозі, та дзвінко і щедро залунають колядки в стінах наших домівок. Але вже зранку в нашому закладі тривала підготовка до святвечора. Дітлахи разом з вихователями-майстринями плідно готувалися, повторювали святкові вітання-колядки, створювали янголяток. Зворушливо було споглядати, як малюки готуються до проведення коляди. Пора і нам до себе в дім колядку виглядати!

Нехай Різдвяний святвечір принесе в ваш будинок особливий дух свята, добра, любові і щастя. Колектив ЗДО/9 "Лілея" вітає усіх з Різдвом Христовим!

Переглядів: 151 | Додав: sad9 | Дата: 12.01.2022 | Коментарі (0)