22 квітня – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ

І в нашому садочку діти відзначали цей день також! Лілейченята займалися добрими справами, щоб наша Україна була красивою та квітучою: садили квіти, працювали на городі, прибирали гілочки. На заняттях дошкільнята слухали розповідь про необхідність економити електроенергію, воду, газ, були активними співбесідниками щодо проблеми збереження нашої планети, прославляли природу. Крім цього, діти грали в екологічні ігри, розповідали вірші, робили поробки з покидькового матеріалу, створювали колажі – подарунки для Землі. Малята були щасливими, радісними, захопленими. Вони отримали корисні знання, практичні поради та бажання зробити приємне для нашої планетиНаші лілейченята точно пам’ятатимуть, що земля – це неоціненний дар, подарований природою, це – наш спільний дім, тож потрібно берегти її, бо це – наш священний обов’язок! Збережемо нашу ПЛАНЕТУ разом!