Весняні забави

14 березня 2018 року в ДНЗ № 9 «Лілея» відбулася фізкультурна розвага «Весняні забави», яку підготували інструктор із фізичного розвитку Копиловська Л.А. та вихователі старшої групи Чорненко Ю.С. і Плюта І.М.

Вболівати за своїх дітей прийшли їхні батьки. Вихованці старшої групи мали можливість узяти участь у рухливих іграх, змаганнях, адже дана розвага була направлена на розвиток фізичних якостей дітлахів (швидкість, спритність, витривалість, координацію, ігрову діяльність).

До дітей на свято завітав Ведмідь, що прокинувся від зимової сплячки та красуня-Весна, на яку так чекають діти.

Розвага пройшла надзвичайно весело, цікаво. Дітлахи отримали безліч позитивних емоцій та закріпили свої спортивні вміння та навички.

Переглядів: 550 | Додав: sad9 | Рейтинг: 0.0/0