Свято осені в Лілеї

Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує вже другий місяць. Золота, пишна, багата. Такими словами називають її люди. Осінь — господиня, вона пригощає нас рум’яними яблуками з медовими грушами, гарбузовою кашею з квашеною капустою. Осінь-чарівниця одягає ліс у золоті шати і застеляє землю яскравим кольоровим килимом. Як гарно зливаються в одну мелодію її барви! Свято Осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка, головними героями якої стали самі дітлахи. На свято завітали Опудало і Ворона, які розвеселили і дорослих і малих. Рухливі ігри, розповіді віршів, енергійні танці, виконання пісень, інсценування казок. надзвичайно урізноманітнили святкову програму.

Це незабутнє свято пройшло в гарному настрої, в доброзичливій атмосфері й надовго залишиться у спогадах дітей, батьків та усього колективу нашого дитячого садочка.

Переглядів: 388 | Додав: sad9 | Рейтинг: 0.0/0