Хай в серці кожної дитини живе любов до України

Святковий день – двадцять четверте серпня,

Так хочеться усмішок і пісень.

Віднині Україна незалежна.

Запам’ятайте, люди, світлий день!

У ДНЗ № 9 «Лілея» відбувся захід із нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. Свято почалося урочисто – прозвучав гімн України у виконанні дітей і вихователів. Церемонія продовжилася внесенням Державного прапора.

Маленькі патріоти, вбрані в святковий національний одяг, залюбки виконували завдання, які їм підготували ведуча Трохименко О.П. (вихователь), козачка Настя та козак Ярослав (музкерівник Йотка Я.М.). Усі разом згадали символи України, виконали патріотичні пісні, українські таночки, погралися в ігри, провели естафети.

Наприкінці свята діти розтягнули жовто-блакитну стрічку, яка поєднала всіх учасників заходу. Яскравим завершенням дійства став флешмоб, під час якого малюки відтворили один із символів держави – прапор України.

Живи та міцній, наша юна Державо!

Зі святом!

Переглядів: 386 | Додав: sad9 | Рейтинг: 0.0/0