Фарби й пензель заготую, гарно літо намалюю

Я намалюю тепле літо
                                                                                                                     І сміх веселий дітвори.
                                                                                                                     Це дивний світ мого дитинства
                                                                                                                     Немає кращої пори.

У кожної пори року є свої переваги. Але літо викликає у нас особливі почуття та емоції... Отже, можна сказати точно, що літо – це пора радості, тепла, світла… Влітку можна відчути себе по-справжньому вільним, сповненим сил.
Щоб таке літо запам’яталося нашим малюкам надовго, у садочку № 9 «Лілея» сьогодні відбувся цікавий конкурс малюнка «Фарби й пензель заготую, гарно літо намалюю».
Діти взагалі дуже люблять малювати, а якщо цей процес відбувається на вулиці, ще й «полотно» для творчого задуму необмежене, то їх позитивним емоціям не було меж. Особливо гарно вдавалося творити гуртом, бо з друзями веселіше! «Портрет літа» вийшов на славу! Дякуємо за участь!

Переглядів: 425 | Додав: sad9 | Рейтинг: 0.0/0