День миру

Хай літають завжди журавлі,
Колоски видзвонюють налиті,
Ми за те, щоб мир був на землі
Для усіх дітей на цілім світі.

21 вересня світ відзначає Міжнародний День миру. Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього. А нам, українцям, як ніколи, потрібно всіма силами боротися за мир, щоб для нас завжди світило ясне сонце на чистому, блакитному небі, щоб у людей завжди були посмішки на обличчях.

Маленькі вихованці ДНЗ № 9 «Лілея» разом із своїми вихователями сьогодні побували на території військової частини А 4558. Дітки завітали туди з подарунками: віршами та піснями про мир, паперовими голубами (символом миру), малюнками, які самі намалювали – і все це вони подарували тим, хто стоїть на сторожі миру – військовослужбовцям. А ті, в свою чергу, провели екскурсію для малюків територією частини, показали військову техніку. Малеча була в захваті! Головне, щоб ця техніка знадобилася тільки в мирних цілях  і ми всі жили в мирі, дружбі та злагоді!

Переглядів: 342 | Додав: sad9 | Рейтинг: 0.0/0